Kaip keitėsi arklių skaičius Ūkinių gyvūnų registre nuo 2026-07-01 iki 2026-09-01: šalies mėnesinė kreivė ir savivaldybės, kuriose pokytis didžiausias. Tai dinamika - užfiksuoti registro pjūviai, ne prognozė.
Atnaujinta 2026-09-04 · ŽŪDC, Ūkinių gyvūnų registras
2026-07-01 → 2026-09-01
17 345arklių
pokytis +74 (+0,4 %) nuo 17 271
Arklių, iš viso · 2026-07 – 2026-09
gyvuliai
ES paramos paslauga
Visa procedūra nuo tinkamumo įvertinimo iki paraiškos pateikimo NMA - trimis žingsniais.
Be įsipareigojimų · Paskyros kurti nereikia · Perskambiname per 1 darbo dieną
Artimiausi terminai
Rinkos kainos
Skaičiuoklės
Naujausios kainos
Ūkiai ir gamyba
Technika ir statyba
Analitika
Pinigai ir teisė
Pagrindiniai duomenys
Daugiau duomenų
Ašis nekertama nuo 0 – skalė prasideda nuo 17 tūkst., kad matytųsi nedidelis pokytis.
Per laikotarpį nuo 2026-07 iki 2026-09 arklių skaičius padidėjo 74, arba 0,4 %.
30 daugiausiai arklių laikančių savivaldybių, išrikiuotos nuo didžiausio mažėjimo. Lyginami seniausias (2026-07-01) ir naujausias (2026-09-01) turimi pjūviai.
| Savivaldybė | 2026-07-01 | 2026-09-01 | Pokytis | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| Anykščių r. sav. | 389 | 377 | −12 | −3,1 % |
| Alytaus r. sav. | 693 | 683 | −10 | −1,4 % |
| Šilalės r. sav. | 371 | 363 | −8 | −2,2 % |
| Varėnos r. sav. | 321 | 314 | −7 | −2,2 % |
| Telšių r. sav. | 354 | 348 | −6 | −1,7 % |
| Vilkaviškio r. sav. | 300 | 294 | −6 | −2 % |
| Pagėgių sav. | 530 | 525 | −5 | −0,9 % |
| Marijampolės sav. | 366 | 362 | −4 | −1,1 % |
| Klaipėdos r. sav. | 550 | 549 | −1 | −0,2 % |
| Utenos r. sav. | 344 | 343 | −1 | −0,3 % |
| Molėtų r. sav. | 446 | 446 | 0 | 0 % |
| Raseinių r. sav. | 340 | 340 | 0 | 0 % |
| Joniškio r. sav. | 524 | 525 | +1 | +0,2 % |
| Zarasų r. sav. | 445 | 446 | +1 | +0,2 % |
| Radviliškio r. sav. | 316 | 317 | +1 | +0,3 % |
| Šilutės r. sav. | 261 | 262 | +1 | +0,4 % |
| Šalčininkų r. sav. | 412 | 414 | +2 | +0,5 % |
| Kretingos r. sav. | 284 | 286 | +2 | +0,7 % |
| Kėdainių r. sav. | 221 | 223 | +2 | +0,9 % |
| Prienų r. sav. | 665 | 668 | +3 | +0,5 % |
| Ukmergės r. sav. | 443 | 446 | +3 | +0,7 % |
| Širvintų r. sav. | 287 | 290 | +3 | +1 % |
| Biržų r. sav. | 230 | 237 | +7 | +3 % |
| Trakų r. sav. | 607 | 615 | +8 | +1,3 % |
| Panevėžio r. sav. | 451 | 459 | +8 | +1,8 % |
| Šiaulių r. sav. | 615 | 625 | +10 | +1,6 % |
| Kauno r. sav. | 596 | 610 | +14 | +2,3 % |
| Kelmės r. sav. | 449 | 466 | +17 | +3,8 % |
| Vilniaus r. sav. | 1 626 | 1 647 | +21 | +1,3 % |
| Lazdijų r. sav. | 829 | 852 | +23 | +2,8 % |
1 savivaldybių nerodome, nes jose bent viename iš lyginamų pjūvių yra mažiau nei 3 bandos - tokie skaičiai leistų atsekti pavienį laikytoją.
Kaip skaityti. Skaičiai - VĮ Žemės ūkio duomenų centro tvarkomo Ūkinių gyvūnų registro momentiniai pjūviai, pateikiami be mūsų pataisymų. Banda - tai gyvūnų laikymo vietos numeris, ne ūkis ir ne savininkas; laikytojų neįvardijame. Rodome tik įvykusį kitimą - jokių ateities prognozių iš šių duomenų nedarome.
Transportas ir technika
Kontaktai
© 2026 fermos.lt · Lietuvos ūkių registras · duomenys iš viešų valstybės šaltinių
Mūsų chartijaNaudojimo sąlygosPrivatumasAI agentams