Kaip keitėsi avių skaičius Ūkinių gyvūnų registre nuo 2026-07-01 iki 2026-09-01: šalies mėnesinė kreivė ir savivaldybės, kuriose pokytis didžiausias. Tai dinamika - užfiksuoti registro pjūviai, ne prognozė.
Atnaujinta 2026-09-04 · ŽŪDC, Ūkinių gyvūnų registras
2026-07-01 → 2026-09-01
128 837avys
pokytis −2 546 (−1,9 %) nuo 131 383
Avys, iš viso · 2026-07 – 2026-09
gyvuliai
ES paramos paslauga
Visa procedūra nuo tinkamumo įvertinimo iki paraiškos pateikimo NMA - trimis žingsniais.
Be įsipareigojimų · Paskyros kurti nereikia · Perskambiname per 1 darbo dieną
Artimiausi terminai
Rinkos kainos
Skaičiuoklės
Naujausios kainos
Ūkiai ir gamyba
Technika ir statyba
Analitika
Pinigai ir teisė
Pagrindiniai duomenys
Daugiau duomenų
Ašis nekertama nuo 0 – skalė prasideda nuo 126 tūkst., kad matytųsi nedidelis pokytis.
Per laikotarpį nuo 2026-07 iki 2026-09 avių skaičius sumažėjo 2 546, arba 1,9 %.
30 daugiausiai avių laikančių savivaldybių, išrikiuotos nuo didžiausio mažėjimo. Lyginami seniausias (2026-07-01) ir naujausias (2026-09-01) turimi pjūviai.
| Savivaldybė | 2026-07-01 | 2026-09-01 | Pokytis | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| Radviliškio r. sav. | 3 249 | 2 802 | −447 | −13,8 % |
| Anykščių r. sav. | 7 160 | 6 922 | −238 | −3,3 % |
| Molėtų r. sav. | 5 683 | 5 499 | −184 | −3,2 % |
| Lazdijų r. sav. | 4 091 | 3 916 | −175 | −4,3 % |
| Telšių r. sav. | 4 045 | 3 875 | −170 | −4,2 % |
| Utenos r. sav. | 3 731 | 3 564 | −167 | −4,5 % |
| Panevėžio r. sav. | 2 061 | 1 902 | −159 | −7,7 % |
| Skuodo r. sav. | 2 411 | 2 254 | −157 | −6,5 % |
| Kauno r. sav. | 2 615 | 2 461 | −154 | −5,9 % |
| Kelmės r. sav. | 2 546 | 2 411 | −135 | −5,3 % |
| Zarasų r. sav. | 4 891 | 4 797 | −94 | −1,9 % |
| Tauragės r. sav. | 2 186 | 2 094 | −92 | −4,2 % |
| Rokiškio r. sav. | 2 756 | 2 667 | −89 | −3,2 % |
| Varėnos r. sav. | 2 079 | 1 997 | −82 | −3,9 % |
| Raseinių r. sav. | 3 380 | 3 302 | −78 | −2,3 % |
| Šakių r. sav. | 2 237 | 2 164 | −73 | −3,3 % |
| Prienų r. sav. | 4 270 | 4 237 | −33 | −0,8 % |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 112 | 2 089 | −23 | −1,1 % |
| Kėdainių r. sav. | 2 733 | 2 721 | −12 | −0,4 % |
| Vilniaus r. sav. | 6 445 | 6 434 | −11 | −0,2 % |
| Šilalės r. sav. | 2 627 | 2 633 | +6 | +0,2 % |
| Alytaus r. sav. | 6 913 | 6 929 | +16 | +0,2 % |
| Šalčininkų r. sav. | 3 006 | 3 023 | +17 | +0,6 % |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 150 | 2 176 | +26 | +1,2 % |
| Ukmergės r. sav. | 2 625 | 2 654 | +29 | +1,1 % |
| Plungės r. sav. | 3 929 | 3 968 | +39 | +1 % |
| Klaipėdos r. sav. | 2 768 | 2 829 | +61 | +2,2 % |
| Šiaulių r. sav. | 2 454 | 2 532 | +78 | +3,2 % |
| Širvintų r. sav. | 3 545 | 3 646 | +101 | +2,8 % |
| Ignalinos r. sav. | 4 498 | 4 618 | +120 | +2,7 % |
4 savivaldybių nerodome, nes jose bent viename iš lyginamų pjūvių yra mažiau nei 3 bandos - tokie skaičiai leistų atsekti pavienį laikytoją.
Kaip skaityti. Skaičiai - VĮ Žemės ūkio duomenų centro tvarkomo Ūkinių gyvūnų registro momentiniai pjūviai, pateikiami be mūsų pataisymų. Banda - tai gyvūnų laikymo vietos numeris, ne ūkis ir ne savininkas; laikytojų neįvardijame. Rodome tik įvykusį kitimą - jokių ateities prognozių iš šių duomenų nedarome.
Transportas ir technika
Kontaktai
© 2026 fermos.lt · Lietuvos ūkių registras · duomenys iš viešų valstybės šaltinių
Mūsų chartijaNaudojimo sąlygosPrivatumasAI agentams