Kaip keitėsi galvijų skaičius Ūkinių gyvūnų registre nuo 2026-07-01 iki 2026-09-01: šalies mėnesinė kreivė ir savivaldybės, kuriose pokytis didžiausias. Tai dinamika - užfiksuoti registro pjūviai, ne prognozė.
Atnaujinta 2026-09-04 · ŽŪDC, Ūkinių gyvūnų registras
2026-07-01 → 2026-09-01
634 032galvijai
pokytis +3 178 (+0,5 %) nuo 630 854
Galvijai, iš viso · 2026-07 – 2026-09
gyvuliai
ES paramos paslauga
Visa procedūra nuo tinkamumo įvertinimo iki paraiškos pateikimo NMA - trimis žingsniais.
Be įsipareigojimų · Paskyros kurti nereikia · Perskambiname per 1 darbo dieną
Artimiausi terminai
Rinkos kainos
Skaičiuoklės
Naujausios kainos
Ūkiai ir gamyba
Technika ir statyba
Analitika
Pinigai ir teisė
Pagrindiniai duomenys
Daugiau duomenų
Ašis nekertama nuo 0 – skalė prasideda nuo 620 tūkst., kad matytųsi nedidelis pokytis.
Per laikotarpį nuo 2026-07 iki 2026-09 galvijų skaičius padidėjo 3 178, arba 0,5 %.
30 daugiausiai galvijų laikančių savivaldybių, išrikiuotos nuo didžiausio mažėjimo. Lyginami seniausias (2026-07-01) ir naujausias (2026-09-01) turimi pjūviai.
| Savivaldybė | 2026-07-01 | 2026-09-01 | Pokytis | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| Šilalės r. sav. | 44 192 | 43 714 | −478 | −1,1 % |
| Kelmės r. sav. | 22 876 | 22 604 | −272 | −1,2 % |
| Mažeikių r. sav. | 8 718 | 8 529 | −189 | −2,2 % |
| Tauragės r. sav. | 20 998 | 20 849 | −149 | −0,7 % |
| Pagėgių sav. | 20 793 | 20 675 | −118 | −0,6 % |
| Alytaus r. sav. | 13 989 | 13 889 | −100 | −0,7 % |
| Jurbarko r. sav. | 9 885 | 9 820 | −65 | −0,7 % |
| Vilkaviškio r. sav. | 10 185 | 10 140 | −45 | −0,4 % |
| Kėdainių r. sav. | 16 225 | 16 184 | −41 | −0,3 % |
| Prienų r. sav. | 10 375 | 10 338 | −37 | −0,4 % |
| Panevėžio r. sav. | 16 858 | 16 831 | −27 | −0,2 % |
| Lazdijų r. sav. | 16 339 | 16 317 | −22 | −0,1 % |
| Rietavo sav. | 8 665 | 8 699 | +34 | +0,4 % |
| Šiaulių r. sav. | 11 420 | 11 458 | +38 | +0,3 % |
| Plungės r. sav. | 22 336 | 22 386 | +50 | +0,2 % |
| Telšių r. sav. | 29 366 | 29 436 | +70 | +0,2 % |
| Molėtų r. sav. | 9 187 | 9 283 | +96 | +1 % |
| Marijampolės sav. | 12 618 | 12 716 | +98 | +0,8 % |
| Šakių r. sav. | 22 050 | 22 174 | +124 | +0,6 % |
| Kauno r. sav. | 12 023 | 12 179 | +156 | +1,3 % |
| Klaipėdos r. sav. | 13 292 | 13 476 | +184 | +1,4 % |
| Biržų r. sav. | 10 287 | 10 471 | +184 | +1,8 % |
| Anykščių r. sav. | 11 284 | 11 474 | +190 | +1,7 % |
| Skuodo r. sav. | 20 968 | 21 204 | +236 | +1,1 % |
| Utenos r. sav. | 12 155 | 12 402 | +247 | +2 % |
| Šilutės r. sav. | 40 820 | 41 094 | +274 | +0,7 % |
| Pasvalio r. sav. | 24 660 | 24 960 | +300 | +1,2 % |
| Pakruojo r. sav. | 20 380 | 21 047 | +667 | +3,3 % |
| Radviliškio r. sav. | 17 075 | 18 098 | +1 023 | +6 % |
| Raseinių r. sav. | 18 526 | 19 584 | +1 058 | +5,7 % |
2 savivaldybių nerodome, nes jose bent viename iš lyginamų pjūvių yra mažiau nei 3 bandos - tokie skaičiai leistų atsekti pavienį laikytoją.
Kaip skaityti. Skaičiai - VĮ Žemės ūkio duomenų centro tvarkomo Ūkinių gyvūnų registro momentiniai pjūviai, pateikiami be mūsų pataisymų. Banda - tai gyvūnų laikymo vietos numeris, ne ūkis ir ne savininkas; laikytojų neįvardijame. Rodome tik įvykusį kitimą - jokių ateities prognozių iš šių duomenų nedarome.
Transportas ir technika
Kontaktai
© 2026 fermos.lt · Lietuvos ūkių registras · duomenys iš viešų valstybės šaltinių
Mūsų chartijaNaudojimo sąlygosPrivatumasAI agentams