Kaip keitėsi ožkų skaičius Ūkinių gyvūnų registre nuo 2026-07-01 iki 2026-09-01: šalies mėnesinė kreivė ir savivaldybės, kuriose pokytis didžiausias. Tai dinamika - užfiksuoti registro pjūviai, ne prognozė.
Atnaujinta 2026-09-04 · ŽŪDC, Ūkinių gyvūnų registras
2026-07-01 → 2026-09-01
14 259ožkos
pokytis −72 (−0,5 %) nuo 14 331
Ožkos, iš viso · 2026-07 – 2026-09
gyvuliai
ES paramos paslauga
Visa procedūra nuo tinkamumo įvertinimo iki paraiškos pateikimo NMA - trimis žingsniais.
Be įsipareigojimų · Paskyros kurti nereikia · Perskambiname per 1 darbo dieną
Artimiausi terminai
Rinkos kainos
Skaičiuoklės
Naujausios kainos
Ūkiai ir gamyba
Technika ir statyba
Analitika
Pinigai ir teisė
Pagrindiniai duomenys
Daugiau duomenų
Ašis nekertama nuo 0 – skalė prasideda nuo 14 tūkst., kad matytųsi nedidelis pokytis.
Per laikotarpį nuo 2026-07 iki 2026-09 ožkų skaičius sumažėjo 72, arba 0,5 %.
30 daugiausiai ožkų laikančių savivaldybių, išrikiuotos nuo didžiausio mažėjimo. Lyginami seniausias (2026-07-01) ir naujausias (2026-09-01) turimi pjūviai.
| Savivaldybė | 2026-07-01 | 2026-09-01 | Pokytis | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| Utenos r. sav. | 311 | 282 | −29 | −9,3 % |
| Prienų r. sav. | 416 | 390 | −26 | −6,3 % |
| Molėtų r. sav. | 390 | 372 | −18 | −4,6 % |
| Klaipėdos r. sav. | 601 | 588 | −13 | −2,2 % |
| Kauno r. sav. | 327 | 314 | −13 | −4 % |
| Mažeikių r. sav. | 247 | 237 | −10 | −4 % |
| Kretingos r. sav. | 226 | 216 | −10 | −4,4 % |
| Rokiškio r. sav. | 333 | 324 | −9 | −2,7 % |
| Ignalinos r. sav. | 285 | 276 | −9 | −3,2 % |
| Kelmės r. sav. | 245 | 236 | −9 | −3,7 % |
| Alytaus r. sav. | 516 | 508 | −8 | −1,6 % |
| Šakių r. sav. | 292 | 285 | −7 | −2,4 % |
| Panevėžio r. sav. | 315 | 310 | −5 | −1,6 % |
| Šilalės r. sav. | 250 | 246 | −4 | −1,6 % |
| Širvintų r. sav. | 808 | 806 | −2 | −0,2 % |
| Ukmergės r. sav. | 256 | 254 | −2 | −0,8 % |
| Švenčionių r. sav. | 341 | 340 | −1 | −0,3 % |
| Lazdijų r. sav. | 330 | 330 | 0 | 0 % |
| Jurbarko r. sav. | 201 | 201 | 0 | 0 % |
| Vilkaviškio r. sav. | 184 | 184 | 0 | 0 % |
| Šilutės r. sav. | 316 | 317 | +1 | +0,3 % |
| Radviliškio r. sav. | 221 | 224 | +3 | +1,4 % |
| Joniškio r. sav. | 200 | 203 | +3 | +1,5 % |
| Šalčininkų r. sav. | 481 | 485 | +4 | +0,8 % |
| Zarasų r. sav. | 421 | 426 | +5 | +1,2 % |
| Plungės r. sav. | 309 | 316 | +7 | +2,3 % |
| Telšių r. sav. | 259 | 266 | +7 | +2,7 % |
| Kėdainių r. sav. | 331 | 350 | +19 | +5,7 % |
| Anykščių r. sav. | 467 | 493 | +26 | +5,6 % |
| Vilniaus r. sav. | 1 506 | 1 534 | +28 | +1,9 % |
3 savivaldybių nerodome, nes jose bent viename iš lyginamų pjūvių yra mažiau nei 3 bandos - tokie skaičiai leistų atsekti pavienį laikytoją.
Kaip skaityti. Skaičiai - VĮ Žemės ūkio duomenų centro tvarkomo Ūkinių gyvūnų registro momentiniai pjūviai, pateikiami be mūsų pataisymų. Banda - tai gyvūnų laikymo vietos numeris, ne ūkis ir ne savininkas; laikytojų neįvardijame. Rodome tik įvykusį kitimą - jokių ateities prognozių iš šių duomenų nedarome.
Transportas ir technika
Kontaktai
© 2026 fermos.lt · Lietuvos ūkių registras · duomenys iš viešų valstybės šaltinių
Mūsų chartijaNaudojimo sąlygosPrivatumasAI agentams